MicroStrategy yeniden Bitcoin aldı! 10 milyon dolar

 MicroStrategy yeniden Bitcoin aldı! 10 milyon dolar

MicroStrategy Bitcoin alımlarına doymuyor. 1 Mart tarihinde 15 milyon dolarlık alım yapan şirket bugün de 10 milyon dolar değerinde 205 Bitcoin satın aldı.

MicroStrategy Yeniden Alım Yaptı!

MicroStrategy bugün yine Bitcoin aldığını açıkladı. Ortalama olarak 48.888 dolar fiyatıyla 205 Bitcoin satın alan şirket 10 milyon dolarlık Bitcoin satın almış oldu. Geçtiğimiz hafta içerisinde 1 milyar 41 milyon dolarlık Bitcoin alan şirket totalde 91.064 Bitcoin‘in sahibi oldu.

MicroStrategy Bitcoin
MicroStrategy yeniden Bitcoin aldı! 10 milyon dolar

MicroStrategy Bitcoin’i Tanıtıyor

Michael Saylor, birçok CEO’nun ilgi gösterdiğini söyleyerek etkinliğin bir hayli ilgi çekici olacağını söylemişti. 3 ve 4 Şubat tarihlerinde düzenlenen ‘MicroStrategy World 2021‘ isimli etkinliğe toplamda 22 bin 31 kişi katıldı. Bu kişiler arasında 6.917 işletmeden 8.197 yetkili yer alıyordu.

Etkinlikte Bitcoin’in zirve fiyatının ardından düşüş yaşamasını sorun etmeyerek Bitcoin almaya devam ettiklerini açıklayan Saylor, Bitcoin’in potansiyelini etkinlik boyunca anlattı. Yalnızca MicroStrategy şirketinin değil kişisel olarak da Bitcoin yatırımı yaptığı biliniyor. Yaklaşık 230 milyon dolar değerinde Bitcoin’i bulunan MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, katılımcılar arasında birçok CEO’nun yer almasını da şöyle ifade etmişti:

”Etkinliklerimizden birine katılmak için kaydolan bu kadar çok CEO görmemiştim.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir