Michael Saylor’dan ilginç SBF yorumu!

Michael Saylor'dan ilginç SBF

Michael Saylor’dan ilginç SBF yorumu!

ABONE OL 

Bitcoin satın alımlarıyla tüm piyasaya ismini ezberleten MicroStrategy şirketinin eski CEO’su Michael Saylor, FTX eski CEO’su SBF hakkında ilginç bir açıklama yaptı.

Michael Saylor SBF Hakkında Açıklama Yaptı

Bitcoin maksimalisti olan Michael Saylor, her fırsatta CEO koltuğunda bulunduğu şirkete Bitcoin aldırmış ve ciddi bir Bitcoin rezervi oluşturmuştu. Ardından ise görevi bırakmıştı. Michael Saylor şu sıralar yaptığı açıklamalarla dikkat çekmeye devam ederken FTX eski CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF) hakkında ilginç bir yorum yaptı.

Saylor’a göre SBF, ‘kripto para piyasasının Wall Street Kurdu‘. Bu ifadesiyle SBF’nin rüşvetler sayesinde finansman kuruluşlarıyla lobi yaparak çalıştığını ifade etti. Saylor bir adım daha ileri giderek SBF hakkında ‘Kripto Kralı‘ filmi yapılması gerektiğini ifade etti.

Michael Saylor
Michael Saylor’dan ilginç SBF yorumu!

Mercedes FTX Kararını Duyurdu

FTX, Mercedes F1 takımına sponsor olmuş ve F1 aracının üzerinde FTX logosu yer alıyordu. Yaşanan bu olayların ardından Mercedes bir açıklama yaptı ve aracın üzerinden FTX logosunu kaldırılacağını duyurdu.

FTX İflasını Duyurdu

FTX, uzun bir tartışmanın ardından resmi Twitter hesabından yayınladığı tweet ile iflas ettiğini açıkladı. Bu açıklamada iflas başvurusunun yapıldığı ve şirkete yeni CEO atandığı da açıklandı.

FTX CEO’su olan Sam Bankman-Fried istifa etti. Yerine ise John Ray geldi. Yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı:

FTX’in yeni CEO’su John Ray olmuştur. Çeşitli ülkelerdeki çalışanların görevlerine devam etmeleri beklenmektedir. CEO Ray ve bağımsız profesyoneller, iflas kanununun 11. maddesi gereği bu süreçte birlikte çalışacaklar.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir