MENGO token ön satış detayları açıklandı!

MENGO token ön satış tarihi

MENGO token ön satış detayları açıklandı!

ABONE OL 

Socios ile Flamengo arasındaki iş birliği sonucunda MENGO token‘ın üretileceği açıklanmıştı. Bugün yapılan açıklama ile MENGO token ön satış detayları açıklandı.

İşte MENGO Token Ön Satış Detayları

Socios ile Flamengo arasında geçtiğimiz haftalarda yapılan bir iş birliği duyurulmuştu. Bu iş birliğine göre anlaşma sonucunda MENGO token üretilecekti ve ön satışı Socios platformunda gerçekleştirilecekti. 19 Ekim olarak açıklanan ön satış tarihinin ardından ön satış detayları da açıklandı.

İki faz olarak düzenlenecek ön satışın ilk fazı 19 Ekim 16:00 – 18:00 arasında gerçekleşecek ve maksimum 100 MENGO satın alınabilecek. İkinci faz ise ilk fazda yeteri kadar talep olmazsa 19 Ekim 18:01 itibariyle başlayacak ve maksimum 250 MENGO satın alınabilecek. 1 MENGO fiyatı ise 2 dolar olarak açıklandı. Ön satışta toplam 1.5 milyon MENGO satılacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

MENGO token ön satış detayları açıklandı!

Flamengo’nun İletişim ve Pazarlama başkan yardımcısı Gustavo Oliveira iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

Flamengo taraftarları her zaman tüm partnerlerimizi kucaklıyor ve bu sefer de durum  farklı olmayacak. Fan Tokenların potansiyeline çok güveniyoruz ve dünyanın en büyük taraftar kitlesi olan Flamengo’nun taraftar etkileşiminin harika olacağına inanıyoruz. Bundan sonra olacaklar için heyecanlıyız.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

Ekosistemimize bir spor devi daha katıldı. Hoş geldin Flamengo! Bu dünyaca ünlü kulübün taraftarları, çok yakında sevdikleri takımla bağlantı kurmanın yeni ve güçlü bir yolunun keyfini çıkarabilecek. $MENGO Fan Token’ı piyasaya sürmeyi ve Flamengo hayranları için harika yeni fırsatlar yaratmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir