MENGO token listeleme tarihi açıklandı!

MENGO token listeleme tarihi

MENGO token listeleme tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ile Flamengo arasındaki iş birliği sonucunda MENGO token‘ın üretilmiş ve ön satışı gerçekleştirilmişti. Bugün yapılan duyuru ile MENGO token listeleme tarihi açıklandı.

İşte MENGO Token Listeleme Tarihi!

Socios ile Flamengo arasında geçtiğimiz haftalarda yapılan bir iş birliği duyurulmuştu. Bu iş birliğine göre anlaşma sonucunda MENGO token üretilecekti ve ön satışı Socios platformunda gerçekleştirilecekti. Tüm bu adımların gerçekleşmesinin ardından şimdi de MENGO token listeleme tarihi açıklandı.

Bu açıklamaya göre MENGO token 26 Ekim 16:00’da Chiliz.net borsasında listelenecek. Şimdiden Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

MENGO token listeleme tarihi açıklandı!

Flamengo’nun İletişim ve Pazarlama başkan yardımcısı Gustavo Oliveira iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

Flamengo taraftarları her zaman tüm partnerlerimizi kucaklıyor ve bu sefer de durum  farklı olmayacak. Fan Tokenların potansiyeline çok güveniyoruz ve dünyanın en büyük taraftar kitlesi olan Flamengo’nun taraftar etkileşiminin harika olacağına inanıyoruz. Bundan sonra olacaklar için heyecanlıyız.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

Ekosistemimize bir spor devi daha katıldı. Hoş geldin Flamengo! Bu dünyaca ünlü kulübün taraftarları, çok yakında sevdikleri takımla bağlantı kurmanın yeni ve güçlü bir yolunun keyfini çıkarabilecek. $MENGO Fan Token’ı piyasaya sürmeyi ve Flamengo hayranları için harika yeni fırsatlar yaratmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir