iOS 15.1 güncellemesi Aşı Kartı desteği getirecek

iOS 15.1 güncellemesi

iOS 15.1 güncellemesi Aşı Kartı desteği getirecek

ABONE OL 

Apple, geçtiğimiz haftalarda iOS 15.0.2 güncellemesini duyurmuştu. Şu an geliştirilen iOS 15.1 güncellemesi ile birlikte Aşı Kartı desteği de iPhone modellerinde yer alacak.

iOS 15.1 Güncellemesi Aşı Kartı Sağlayacak

Apple her yazılım güncellemesinde iPhone modellerindeki bir sorunu çözüyor ve yeni özellikleri kullanıcılarına sunuyor. Bu özelliklere şimdi de Covid-19 Aşı Kartı desteği ekleniyor. Güncellemenin ne zaman iPhone modellerine gönderileceği bilinmese de şimdiden merak konusu olduğunu belirtmek gerekiyor.

iOS 15 özellikleri
iOS 15.1 güncellemesi Aşı Kartı desteği getirecek

İşte iOS 15.0.2 Güncellemesinin Detayları

Geçtiğimiz günlerde iOS 15.0.1 güncellemesini duyuran Apple, aradan çok fazla zaman geçmeden bir güncelleme daha yayınladı. iOS 15.0.2 güncellemesi, özellikle Mesajlar‘dan kaydedilen görsellerin silinmesi problemini ortadan kaldırmaya yönelikti. Bunun yanında MagSafe, AirTag ve CarPlay düzenlemeleri yapıldığı ve sorunların ortadan kaldırıldığı açıklandı.

Son olarak iPhone 13 serisinde Finder veya iTunes kullanılırken cihaz geri yükleme veya güncelleme sorunu ortadan kaldırıldığı ifade edildi. Ayrıca WatchOS 8.0.1 güncellemesi de Apple Watch kullanıcılarına gönderildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir