MENGO, ARG ve POR token OKX borsasında listeleniyor!

POR token OKX

MENGO, ARG ve POR token OKX borsasında listeleniyor!

ABONE OL 

Taraftar token’lar büyük borsalarda listelenmeye devam ediyor. OKX borsası tarafından açılan oylama sonucunda listelenecek 3 taraftar token belli oldu. Oylama sonucuna göre MENGO token, ARG token ve POR token OKX borsasında listelecek.

MENGO, ARG ve POR token OKX’de Listeleniyor!

OKX borsası geçtiğimiz günlerde bir oylama başlatmış ve 6 taraftar token arasından üçünün listeleneceğini açıklamıştı. Oylama sonuçlandı ve Flamengo token (MENGO), Arjantin Milli Takım token (ARG) ve Portekiz Milli Takım token’ın (POR) listeleneceği açıklandı.

Listeleme ise 23 Eylül TSİ 14:00‘te yapılacak. Chiliz.net borsasında listeli olan bu kripto paraların fiyatlarında şimdiden artışlar başladı. Listeleme önce MENGO, ARG ve POR token almak istiyorsanız Chiliz.net borsasına üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

MENGO, ARG ve POR token OKX borsasında listeleniyor!

GAL Token Sahipleri Taraftar Token İşlevini Kullandı

Galatasaray’ın kripto parasını geliştiren ve ön satışa sunan Socios platformu üzerinden bir etkinlik düzenlendi. Bu etkinlikte Galatasaray’ın yeni transferi Dries Mertens‘in forma numarası belirlendi.

Socios isimli platform üzerinden gerçekleştirilen bu etkinlikte GAL token sahipleri oy kullandı ve Mertens’in 10 numaralı formayı giymesine karar verildi. Taraftar token’ların etkileşim sağlamak amacıyla kullandığı bu yöntem büyük ilgi gördü.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir