Yeni kurumsal alım! Meitu Bitcoin aldı

 Yeni kurumsal alım! Meitu Bitcoin aldı

Kurumsal şirketlerin kripto paralara olan ilgisi artışını sürdürüyor. Bu artış beraberinde Bitcoin alımlarını da getiriyor. Son olarak Çin merkezli teknoloji şirketi Meitu, 40 milyon dolarlık Bitcoin ve Ethereum satın aldı.

Meitu Bitcoin Aldı

Çin merkezli teknoloji şirketi Meitu, kripto para yatırımı yaptı. 380 Bitcoin ve 15 bin Ethereum satın alan şirket toplamda 40 milyon dolarlık ödeme yaptı. Bu alımla birlikte başta Bitcoin olmak üzere kripto paralara olan kurumsal taleplerden biri daha yatırıma dönüştü.

Kurumsal şirketler Bitcoin’in 58 bin doları aşıp tüm zamanların rekorunu kırmasında büyük etkisi bulunuyor. Ruffer Investment Company, MicroStrategy, Mode Global Holding ve yatırım fonlarının Bitcoin alımları yatırımcıların kripto para piyasasına yönelmesine de sebep oluyor.

Meitu Bitcoin aldı

MicroStrategy Yeniden Alım Yaptı!

MicroStrategy bugün yine Bitcoin aldığını açıkladı. Ortalama olarak 48.888 dolar fiyatıyla 205 Bitcoin satın alan şirket 10 milyon dolarlık Bitcoin satın almış oldu. Geçtiğimiz hafta içerisinde 1 milyar 41 milyon dolarlık Bitcoin alan şirket totalde 91.064 Bitcoin‘in sahibi oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir