MATIC cüzdan sayısı rekor kırdı!

MATIC cüzdan sayısı

MATIC cüzdan sayısı rekor kırdı!

ABONE OL 

Polygon (MATIC) adres sayısında 2021 yılının şubat ayından bu yana ilk defa artış yaşanmaya başladı. Bu da ağın daha fazla ilgi çektiğini gösteriyor.

MATIC Cüzdan Sayısı Artışa Geçti

MATIC isimli kripto parasıyla bildiğimiz Polygon, adres artışı konusunda rekor kırdı. Bu rekor, 2021 yılının şubat ayından bu yana ilk defa kırıldı. ali_charts isimli Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan veriyle ortaya çıkan rekor, MATIC yatırımcılarını heyecanlandırmaya başladı.

Paylaşılan veriye göre günlük oluşturulan cüzdan sayısı 576 oldu. Bu seviyeler en son 2 yılı aşkın bir süre önce görülmüştü.

Polygon (MATIC) fiyatı bu haber yazıldığı sırada 0.89 dolar fiyatıyla alıcı buluyordu.

Disney Polygon İş Birliği Duyurulmuştu

Polygon, dünya devi şirketler arasında yer alan Disney ile iş birliği yaptı. Disney’in yakında kurmaya hazırlandığı şirketleri için Web3 alanında uzman bir şirket aradığı ve daha sonradan bu konuda Polygon ile iş birliği yapıldığı açıklanmıştı.

Disney’in Metaverse, Arttırılmış Sanal Gerçeklik, Yapay Zeka ve NFT konusundaki yeni girişimlerinde Polygon şirketiyle iş birliği yapılacağı duyurulmuştu. Disney Accelerator programı bu şekilde kabul edilen Polygon şirketinin kripto parası MATIC ise yüzde 20 oranında yükseliş yaşamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir