Manchester United Tezos ile anlaştı!

Manchester United Tezos

Manchester United Tezos ile anlaştı!

ABONE OL 

Kripto para şirketleri spor kulüplerine sponsor olmaya devam ediyor. Son olarak Tezos (XTZ), Manchester United kulübünün antrenman ekipmanları ile sponsor oldu.

Manchester United Tezos Anlaşması Açıklandı

Manchester United kulübünün antrenman ekipmanlarına Tezos sponsor oldu. Bu anlaşma ile birlikte Manchester United kulübü yıllık 20 milyon sterlin gelir elde edecek. Ayrıca anlaşmanın detaylarında ise Tezos şirketinin isminin Manchester United antrenman formalarında yer alması yer alıyor.

Manchester United Tezos ile anlaştı!

Tezos daha önce de F1 takımı Redbull ve oyun şirketi Ubisoft ile anlaşma sağlamıştı. Bu iş birlikleri ile birlikte Tezos çok daha farklı alanlarda reklamlarını yapmaya başlamıştı.

Red Bull Racing Honda CEO’su Christian Horner yaptığı açıklama ile RedBull F1 takımının NFT’lerinin Tezos Blockchain ağını kullanacağını belirtmişti:

 “Tezos, NFT’lerin geliştirilmesi yoluyla hayranlarımızla olan ilişkimizi en üst düzeye çıkarmamıza yardımcı olacak. Bu doğru ortağı aradığımız son derece heyecan verici bir alan ve Tezos’ta hayranlarımıza yeni, benzersiz ve yenilikçi bir bağlantı kurmamıza yardımcı olacak.” 

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.