LUNA CEO’su Do Kwon: Beni koruyun

LUNA fiyatı

LUNA CEO’su Do Kwon: Beni koruyun

ABONE OL 

Kripto para piyasasının son günlerdeki tek gündemi olan LUNA ve UST düşüşleri sebebiyle LUNA CEO’su Do Kwon, polisten koruma talep etti.

LUNA CEO’su Do Kwon Can Güvenliği İstiyor

LUNA ve UST‘nin fiyat istikrarını kaybedip adeta dibi boylaması sebebiyle LUNA CEO’su Do Kwon tehditler almaya başladı. Seul’de yaşayan Kwon, polisten koruma talep etti. İddialara göre bir LUNA yatırımcısının evine kadar gelmesiyle birlikte can güvenliği bulunmadığını düşünen Kwon, korunma talep etti.

Bilindiği gibi UST fiyatı 1 dolara sabit olması gerekirken 0.10 doların da gerisine düşmesi ve LUNA‘nın 120 dolar seviyelerinden 0.00002 dolara kadar gerilemesi yatırımcıları adeta sarsmıştı.

LUNA CEO'su
LUNA CEO’su Do Kwon: Beni koruyun

LUNA CEO’su Açıklama Yapmıştı!

Terra (LUNA) kurucu ortağı ve CEO’su Do Kwon, yaşanan bu oldukça sert düşüşler için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Sevgili Terra Topluluğu,

Son 72 saatin hepiniz için son derece zor olduğunu anlıyorum. Bilin ki bu krizi atlatmak için her birinizle birlikte çalışmaya kararlıyım ve bundan çıkış yolumuzu birlikte inşa edeceğiz.

….

Mevcut durumun gözden geçirilmesi: UST şu anda 50 centten işlem görüyor, bu da 1$’lık hedeflenen sabitlenmesinden önemli bir sapma. Fiyat istikrar mekanizması, UST arzını (toplam arzın %10’undan fazlasını) emiyor ancak aynı anda bu kadar çok stable coin’i emmenin maliyeti, zincir üzerinde takas yayılmasını %40’a çıkardı ve LUNA fiyatı önemli ölçüde düştü. Her şeyden önce, ileriye giden tek yol, UST tekrarlamaya başlamadan önce çıkmak isteyen stable coin arzını emmek olacaktır.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir