Liquid borsası çekimleri askıya aldı! FTX etkisi sürüyor

Liquid borsası çekimleri askıya

Liquid borsası çekimleri askıya aldı! FTX etkisi sürüyor

ABONE OL 

Kripto para borsaları FTX’in ardından bir bir sorunlar yaşamaya başlamıştı. Bu borsalara son olarak Liquid eklendi. Borsa çekme işlemlerini askıya aldı.

Liquid Borsası Çekimleri Askıya Aldı

Liquid borsası resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile çekme işlemlerini askıya aldıklarını açıkladı. Bu açıklama ile FTX’in yapmış olduğu iflas başvurusunun ardından Liquid borsasında da hareketlilik başladı. Liquid borsasının bağlı olduğu Quoine Pte, FTX çatısı altında yer aldığı için para çekme işlemlerinin durdurulduğu açıklandı.

Liquid resmi Twitter hesabından yapılan bir diğer açıklama ile kullanıcıların borsaya kripto para transferi yapmamaları tavsiye edildi.

Liquid borsası çekimleri askıya aldı! FTX etkisi sürüyor

FTX İflasını Duyurdu

FTX, uzun bir tartışmanın ardından resmi Twitter hesabından yayınladığı tweet ile iflas ettiğini açıkladı. Bu açıklamada iflas başvurusunun yapıldığı ve şirkete yeni CEO atandığı da açıklandı.

FTX CEO’su olan Sam Bankman-Fried istifa etti. Yerine ise John Ray geldi. Yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı:

FTX’in yeni CEO’su John Ray olmuştur. Çeşitli ülkelerdeki çalışanların görevlerine devam etmeleri beklenmektedir. CEO Ray ve bağımsız profesyoneller, iflas kanununun 11. maddesi gereği bu süreçte birlikte çalışacaklar.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir