LG W31 özellikleri ve tasarımı sızdırıldı

LG W31

LG W31 özellikleri ve tasarımı sızdırıldı

ABONE OL 

LG akıllı telefon piyasasındaki adımlarını giderek hızlandırıyor. Bir hayli geride kaldığını anlayan LG üst üste dikkat çekici akıllı telefonlar duyurarak aradaki farkı kapatmak istiyor. Son olarak LG W31 özellikleri ve tasarımı sızdırıldı.

LG W31 Özellikleri

Gücünü MediaTek Helio P22‘den alması beklenen LG W31‘in 4 GB RAM ve 4.000 mAh bataryaya sahip olması bekleniyor. İşletim sistemi olarak Android 10 ile kutudan çıkmasına kesin gözüyle bakılan W31‘de ekran tipi olan LCD tercihi ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

LG W31 özellikleri

Ön tarafında 16 megapiksel ön kamera, arka kısmında ise 13 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 2 megapiksel derinlik kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.

LG K22 ve K22 Plus Tanıtılmıştı

LG K22 Özellikleri

6.2 inç HD+ ekrana ve üzerinde 5 megapiksel olmak üzere iki ön kameraya sahip olan akıllı telefon gücünü Snapdragon 215‘den alıyor. 2 GB RAM ve 32 GB depolama kapasitesine sahip olarak kutusunda çıkıyor. LG K22, işletim sistemi olarak ise Android 10 ile karşımıza çıkıyor.

Arka kısmında 13 megapiksel, 2 megapiksel kameralarının oluşturduğu ikili kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. LG K22, 3.000 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

K22 Plus Özellikleri

6.2 inç HD+ ekrana ve üzerinde 5 megapiksel olmak üzere iki ön kameraya sahip olan akıllı telefon gücünü Snapdragon 215‘den alıyor. 3 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesine sahip olarak kutusunda çıkıyor. LG K22 Plus, işletim sistemi olarak ise Android 10 ile karşımıza çıkıyor.

Arka kısmında 13 megapiksel, 2 megapiksel kameralarının oluşturduğu ikili kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. LG K22 Plus, 3.000 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.