Ledger Web3 hamlesi yaptı!

Ledger Web3

Ledger Web3 hamlesi yaptı!

ABONE OL 

Kripto para soğuk cüzdan markası Ledger, kullanıcılarına Web3 entegrasyonu sağlamaya başladı. Bu sayede kullanıcılar Ledger cüzdanlarını Web3 uygulamalarına entegre edebilecekler.

Ledger Web3 Entegrasyonu İçin Uzantı Duyurdu

Ledger, Ledger Connect isimli bir tarayıcı uzantısı geliştirdiklerini ve bu sayede Web3 entegrasyonu sağladıklarını açıkladı. Resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile birlikte duyurulan bu uzantı sayesinde kripto para dolandırıcılığının önüne geçilmesi ve tamamen güven sağlanması hedefleniyor.

Ledger Web3 hamlesi yaptı!

Ledger Connect uzantısı için Ledger tarafından şu açıklamalar yapıldı:

  • Misyonumuz, Web3’ü deneyimlemenin en kolay ve en güvenli yolu olmaktır. Bu nedenle, kripto hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak Safari için yeni ve çok zincirli tarayıcı uzantımız olan “Ledger Connect”in yakında piyasaya sürüleceğini duyurduk.
  • ‘Ledger Connect’, üçüncü şahıs cüzdan bağımlılıklarına gerek kalmadan Ledger donanım cüzdanınızı en sevdiğiniz Web3 uygulamasına sorunsuz bir şekilde bağlamanızı sağlar. ‘Ledger Connect’ ayrıca ‘Web3 Check’ adlı yeni bir güvenlik katmanı ekleyecektir. Bir Web3 uygulaması şüpheli göründüğünde, ‘Ledger Connect’ sizi potansiyel güvenlik riskleri konusunda otomatik olarak uyaracaktır.
  • Lansman sırasında ‘Ledger Connect’, Ledger Nano X ve Mobile Safari ile uyumlu olacak. Ledger Nano S Plus desteğive Masaüstü daha sonra gelecek. ‘Ledger Connect’, kademeli olarak diğer protokollere genişlemeden önce beta lansmanında hem ETH hem de SOL ile uyumlu olacaktır. 
  • Fikrinize çok değer veriyoruz. Beta testi için şimdiden buraya tıklayarak kaydolabilirsiniz . Kayıtlar yakında başlayacak. Beta testine katılmak için bir Ledger Nano X ve bir iOS akıllı telefon (iOS 15.4+) gerekir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir