Ledger CEO’su uyarı yaptı: Kimseye güvenmeyin

Ledger CEO'su

Ledger CEO’su uyarı yaptı: Kimseye güvenmeyin

ABONE OL 

Donanım cüzdan şirketi Ledger‘ın CEO’su Pascal Gauthier, kripto paraları saklamak konusunda aracılara güvenmemek gerektiğini ve soğuk cüzdanlar ile herkesin kendi güvenliğini sağlayabileceğini söyledi.

Ledger CEO’su Güven Konusuna Vurgu Yaptı

Kripto paraları satın almak günümüzde çok basit olsa da kripto paraları saklamak biraz zor olabiliyor. Özellikle ‘yüklü‘ olarak ifade edilen çok büyük alımların ardından bu kripto paraları saklamak için ya kripto para borsaları ya da cüzdan uygulamaları kullanılıyor. Ancak yaşanan son gelişmelerin ardından aracıların da piyasadan silinebileceği herkes tarafından görüldü.

Ledger CEO’su Gauthier da bu konuda parmak basarak bir açıklama yaptı. Gauthier yaptığı açıklamada dev şirketlerin de batarak piyasadan silindiği ifade ederek aracılara güvenmemek gerektiğini vurguladı.

Ledger gibi kripto para saklama hizmeti sağlayan donanım cüzdanlarının giderek popülerleşmesiyle aracılara olan ihtiyaç zamanla azalacak gibi görünüyor. Her ne kadar aracıların birçoğu iyi niyetli olsa da Gauthier, aracılara güvenmemek gerektiğini vurguluyor.

Ledger kullanıcıları
Ledger CEO’su uyarı yaptı: Kimseye güvenmeyin

Ledger Web3 Entegrasyonu İçin Uzantı Duyurdu

Ledger, Ledger Connect isimli bir tarayıcı uzantısı geliştirdiklerini ve bu sayede Web3 entegrasyonu sağladıklarını açıkladı. Resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile birlikte duyurulan bu uzantı sayesinde kripto para dolandırıcılığının önüne geçilmesi ve tamamen güven sağlanması hedefleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir