KIA logosunu değiştirdi

 KIA logosunu değiştirdi

Dünya devi otomobil şirketleri logolarını birer birer logolarını değiştirmeye devam ediyor. Son olarak KIA logosunu değiştirdi. Daha önceden ise Nissan ve Volkswagen logosunu değiştirmişti.

KIA Logosunda Değişikliğe Gitti

Güney Kore merkezli otomobil devi KIA logosunu değiştirdi. Tıpkı eski logosunda olduğu gibi KIA harflerinden oluşan farklı bir görünümle karşımıza çıkan yeni logo oldukça iyi karşılandı.

KIA logosunu değiştirdi

Duyurulan yeni logonun şubat ayından itibaren satışa sunulacak olan modellerle karşımıza çıkması bekleniyor. Logo ile birlikte sloganını da değiştiren şirket ”İlham Veren Hareket” sloganını kullanacak.

Nissan Logo Değişikliği Yapmıştı

Şirketin gündeminde 2017 yılından beri bir logo değişikliği bulunuyordu. Tam olarak istenilen tasarımın tutturulması adına şimdiye kadar süren arayışın nihayet sonlandığını görüyoruz. Japon otomobil firması 2020 yılının Temmuz ayının sonundan itibaren tüm dünyada logosunu değiştirmeye başlamıştı.

Yeni logo için bir de yeni bir slogan yayınlandı ve sloganda “Tutkulu ol, yenilikçi ol ve rakip ol” sözlerini kullanarak daha yenilikçi bir yapıya sahip olunacağı açıklanmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir