Katlanabilir elektrikli bisiklet: Xiaomi HIMO Z16

Katlanabilir elektrikli bisiklet: Xiaomi HIMO Z16

ABONE OL 

Xiaomi, Youpin markası ile yeni ürünler üretmeye devam ediyor. Birbirinden farklı onlarca ürünle karşımıza çıkan Youpin markası bu defa da katlanabilir elektrikli bir bisiklet ile karşımıza çıkıyor.

Yeni elektrikli bisiklet bir önceki model HIMO H1‘den ilham alınarak üretilmiş. Xiaomi HIMO Z16, elektrikli motoru sayesinde bir hayli kolaylık sağlıyor. Ayrıca şarj biterse pedal çevirerek motoru şarj etme imkanı tanıyor. Elektrikli bisiklet HIMO Z16, merkez gövdeden, pedallardan ve gidondan olmak üzere 3 farklı yerden katlanabiliyor.

Elektrikli bisiklet HIMO Z16, hafif bir alüminyum alaşımlı bir yapıya sahiptir. Bu malzemeleri sayesinde yalnızca 22.5 kg ağırlığa sahip. Hafif olması ile pil üzerine daha az yük uygular ve bu da pil ömrünü uzatır.

Ön kısımında pil gücünü, kilometreyi, hızı ve diğer tüm bilgileri gösteren LCD bir ekran yer alıyor. Gösterge paneli yağmur ihtimaline karşın IP7 su geçirmezlik sertifikası sahip olarak karşımıza çıkıyor. HIMO Z16, diğer elektrikli bisikletlerde bulunmayan çift frenli bir sisteme sahiptir. Yüksek direnç sağlayan CST lastikler ile fren uyum içerisinde çalışıyor.

Xiaomi HIMO Z16, 25 kilometre hızı geçemiyor. Ayrıca 4 farklı renk ile renk seçenekleri de mevcut.

Peki Xiaomi HIMO Z16’nın Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Xiaomi HIMO Z16, 352 dolar (2455 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı hakkında ise henüz bir bilgi yer almıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.