Karşıyaka kripto para çıkarıyor! İmzalar atıldı

Karşıyaka kripto para

Karşıyaka kripto para çıkarıyor! İmzalar atıldı

ABONE OL 

Kripto parasını üreten spor kulüpleri arasına bir yenisi daha ekleniyor. Galatasaray ile başlayan ve Trabzonspor ile devam eden kripto para hareketliliği Karşıyaka ile devam edecek.

Karşıyaka Kripto Para Üretmeye Hazırlanıyor!

Bitci isimli yerli kripto para borsasıyla anlaşma yapan Karşıyaka Spor Kulübü, kripto parası olan kulüpler arasına ismini yazdırmaya hazırlanıyor. Karşıyaka Token isimli kripto parayı satın alan taraftarlar BitciPay sayesinde alışverişlerde kripto paralarını kullanabilecekler.

Karşıyaka kripto para çıkarıyor!

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

”Bizim için diğer bir mutluluk kaynağı da böylesine önemli bir anlaşmayı, Bitci Teknoloji ve Bitci.com gibi yüzde 100 yerli sermayeli Türk teknoloji şirketleri ile hayata geçirmek. İnanıyoruz ki bu tür iş birlikleri hem Karşıyaka’nın hem de bizi takip edecek tüm spor kulüplerinin finansal olarak çok daha iyi seviyelere gelmesine büyük katkıda bulunacak.

Çıkaracağımız token’ların tamamının taraftarlarımız tarafından ilgi görmesi durumunda, 100 milyon TL’nin üzerinde bir gelire ulaşma potansiyeli olan bir projeye başlıyoruz. Karşılığında da taraftarlarımıza aynı zamanda maddi bir karşılığı olan dijital bir değer sunmuş olacağız. Baktığımızda herkesin kazandığı ama en çok Türk sporunun fayda göreceği bir anlaşma olduğunu düşünüyoruz. Bu vesileyle, tüm taraftarlarımıza da çağrıda bulunmak istiyoruz. Karşıyaka Spor Kulübü mobil uygulaması ve Bitci.com üzerinden taraftarlara sunulacak Karşıyaka Token’larla kulüplerine destek olsunlar; her zaman yaptıkları gibi bir kez daha camialarına sahip çıksınlar.”

Bitci.com kurucusu Çağdaş Çağlar ise iş birliği ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

”Spor kulüplerimizin finansal olarak içinden geçtiği bu zorlu süreçte Bitci.com ve Bitci Teknoloji olarak böylesine önemli bir projenin içinde yer almaktan büyük gurur duyuyoruz. Karşıyaka Spor Kulübü ile imza attığımız bu iş birliği kapsamında, taraftarlar bir yandan büyük bir tutkuyla bağlı oldukları kulüplerine sahip çıkarken bir yandan da özel içeriklere erişebilecek ama en önemlisi bunun karşılığında maddi değeri olan bir ürünün de sahibi olacak. İnanıyorum ki önümüzdeki dönemde iş birliğimizi geliştirecek, dünya ekonomisinin geleceği olarak gördüğümüz Blockchain dünyasının bizlere sunduğu fırsatları kucaklamaya devam edeceğiz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.