Çağatay Ulusoy’un yeni filmi Kağıttan Hayatlar’ın fragmanı yayınlandı

 Çağatay Ulusoy’un yeni filmi Kağıttan Hayatlar’ın fragmanı yayınlandı

Netflix Türkiye‘nin yeni içeriği Kağıttan Hayatlar’ın fragmanı yayınlandı. Kağıt toplayan bir kişinin yaşamını anlatan filmin fragmanı büyük ilgi gördü.

İşte Kağıttan Hayatlar’ın Fragmanı

Kağıt toplayan bir baba ve oğulun hikayesini anlatan filmin senarist koltuğunda Behzat Ç.‘nin senaristi olan Ercan Mehmet Erdem yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Ayla ve Müslüm filmlerinin yönetmenliğini yapmış olan Can Ulkay oturuyor. Filmin çekimlerine 4 Ağustos‘ta başlanmıştı.

Film 12 Mart tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Filmin konusu ise:

“İstanbul’un eski binaları, sokakta koşturan çocukları, yan yana dükkanlarıyla bezeli, adına yakışır bir ara sokağı… Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, fark edemediğimiz kağıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise onlara çocukluktan beri kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir