JPMorgan analistleri: Yatırım sepetinin yüzde 1’i Bitcoin olabilir

JPMorgan

JPMorgan analistleri: Yatırım sepetinin yüzde 1’i Bitcoin olabilir

ABONE OL 

ABD’nin en büyük yatırım bankaları arasında yer alan JPMorgan Bitcoin hakkında açıklama yaptı. Bu açıklama yatırımcıların portföy oluştururken Bitcoin’i tercih edebileceğini ifade ediyor.

JPMorgan Analistlerinden Bitcoin Hakkında Yeni Bir Fikir!

JPMorgan analistleri son dönemlerde kripto para ile ilgili analizler yaparak kripto para yatırımcılarını bilgilendiriyor. Son yapılan analize göre JPMorgan, Bitcoin‘i portföyüne eklemek isteyen yatırımcılara yüzde 1 detayı verdi. Bu detaya göre bir yatırım sepeti oluşturan yatırımcılar sahip oldukları paranın yüzde 1‘i ile Bitcoin alabilir.

”Çok varlıklı bir portföyde yatırımcılar, portföyün genel riske göre ayarlanmış kazancı elde etmek için kripto para birimlerini de portföylerinin yüzde 1’ine ekleyebilirler.”

JPMorgan
JPMorgan: Yatırım sepetinin yüzde 1’i Bitcoin olabilir

Açıklamada doğrudan Bitcoin ifadesi kullanılmasa da JPMorgan analistlerinin genellikle Bitcoin hakkında analizler yaptıklarını da unutmamak gerekiyor. Ayrıca JPMorgan analistleri, kurumsal şirketler ve yatırım fonları tarafından Bitcoin satın alınmasının Bitcoin’e olan talebin arzın çok üzerinde olduğu belirtti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.