Jon Snow temalı Game of Thrones dizisi geliyor

Jon Snow temalı Game of Thrones dizisi geliyor

Jon Snow temalı Game of Thrones dizisi geliyor

ABONE OL 

George R. R. Martin‘in Fire and Blood eseri üzerine tasarlanan, Targaryen hanesine odaklanan House of the Dragon dizisinin ardından Jon Snow karakterine odaklanacak yeni bir Game of Thrones dizisinin yakında geleceği açıklandı.

Jon Snow Temalı Game of Thrones Dizisi Geliyor

Ortaya çıkan bilgilere göre House of the Dragon dizisinin çıkışına kısa bir süre kala HBO, Game of Thrones evreninde çalışmalar yapmaya devam edecek gibi izlenim vermeye devam ediyor.

21 Ağustos tarihinde çıkacak olan Targaryen temalı dizinin ardından HBO tarafından başrolde Kit Harington‘un yer alacağı Snow temalı yeni bir dizi hazırlıklarına başladı.

Jon Snow temalı Game of Thrones dizisi geliyor

Hollywood Reporter tarafından açıklanan bilgilere göre yeni dizi, Snow’un hayatına odaklanacak. Dizinin başında Ned Stark’ın oğlu olarak tanıdığımız ancak daha sonradan yeğeni olduğu ortaya çıkan, aslında demir tahtın gerçek varisi çıkan Snow, dizinin sonunda yeni bir hayat için Westeros’tan ayrılıp Duvar’a dönmüştü. Yeni dizi, Brandon Stark’ın tahta geçmesinin ardından Snow’un hayatına odaklanabilir ancak henüz herhangi bir net bilgi bilinmiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir