Jack Dorsey, Bitcoin hakkında açıklama yaptı!

Jack Dorsey, Bitcoin

Jack Dorsey, Bitcoin hakkında açıklama yaptı!

ABONE OL 

Twitter kurucu ve CEO’su Jack Dorsey, bugün sabah saatlerinde Elon Musk‘ın tweet atmasıyla birlikte düşüşe geçen Bitcoin ile ilgili açıklama yaptı. Resmi Twitter hesabından yapılan açıklamanın detaylarına göz atacağız.

Jack Dorsey Bitcoin Açıklaması

Twitter CEO’su Jack Dorsey, yayınladığı bir dizi tweet ile Bitcoin hakkında fikirlerini ifade etti. Jack Dorsey ayrıca Square isimli bir dijital ödeme şirketinin de sahibi. Square, Cash App isimli uygulamasıyla da Bitcoin alım satım imkanı tanıyor. Dorsey, Square şirketinin bir Bitcoin donanım cüzdanı geliştireceğini de ifade etti:

”Square, bir Bitcoin donanım cüzdanı yapmayı düşünüyor. Bunu yaparsak, yazılımdan donanım tasarımına kadar tamamen açık bir şekilde ve toplulukla iş birliği içinde inşa edeceğiz. Bu düşünceye yol gösterici ilkelerimizden bazılarını paylaşarak doğru yoldan başlatmak istiyoruz.”

Jack Dorsey Bitcoin
Jack Dorsey, Bitcoin hakkında açıklama yaptı!

Square Bitcoin Geliri Açıklanmıştı

Cash App isimli uygulama ile Bitcoin alım satım imkanı sunan Square, 2021 yılının ilk çeyreğinde 3.51 milyar dolar gelir elde etti. Bu gelir üzerinden hesaplanan brüt kâr ise 75 milyon dolar olarak açıklandı. 2021 yılının son çeyreğindeki gelir ise 1.78 milyar dolar olarak açıklanmıştı. 2020 yılının ilk çeyreğinde ise 306 milyon dolar gelir elde ettiğini açıklamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir