Bitcoin GTA 6’da yer alacak!

Bitcoin GTA 6

Bitcoin GTA 6’da yer alacak!

ABONE OL 

Oyun severler tarafından merakla beklenen GTA 6‘ya dair yeni bir detay ortaya çıktı. Yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlamış olan Tom Henderson‘a göre GTA 6‘da para birimi olarak Bitcoin‘de yer alacak.

Bitcoin GTA 6’ya Farklı Bir Sistem Getirecek!

Tom Henderson daha önce Battlefield ve Call of Duty serileriyle ilgili nokta atışı sızıntılarıyla biliniyor. Twitter hesabından paylaştığı tweet’leri ile GTA 6’daki Bitcoin detayından bahseden Henderson, oyunun para birimleri arasında Bitcoin’in de dahil edileceğini söyledi. Bazı görevlerin ardından elde edilecek ödülün Bitcoin cinsinden olacağını belirtti.

Tweet’lerinin devamında bu para biriminin adının Bitcoin olmayacağını belirtti. Ancak farklı isimde bir kripto para olacağını açıkladı.

İşte GTA 5 Satış Rakamları!

2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5, bugüne kadar 140 milyondan fazla kopya sattı. 140 milyon adetlik satış Rockstar Games şirketine büyük katkı sağladı. Şaşırtıcı bir şekilde GTA 5‘in en çok ilgi gördüğü yıl ise 2020 oldu.

GTA 5 Online modu günümüzde hala güncelleme alıyor. 8. yılına giren oyun birçok oyunseverin gözdesi konumunda yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir