iPhone SE 3 tasarımda değişiklik getirmeyebilir

iPhone SE 3

iPhone SE 3 tasarımda değişiklik getirmeyebilir

ABONE OL 

Apple‘ın ara model olarak duyurduğu Special Edition (SE) modellerine bu yıl bir yenisinin daha eklenmesi bekleniyor. İlk model iPhone 5S kasasında, ikinci model ise iPhone 8 kasasında yer alıyordu. Yeni modelde ise bu konuda bir değişiklik yaşanması beklenmiyor.

iPhone SE 3 Sızıntıları Devam Ediyor

Apple tarafından bu yıl duyurulması beklenen iPhone SE 3 modeline dair yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce gelen sızıntılara göre 5G destekli bir model olacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise tasarım anlamında kullanıcılara yeni bir şey sunmayacağı ifade ediliyor.

Ara model olması sebebiyle en güncel iPhone modelinin bir alt modelinin işlemcisiyle karşımıza çıkan SE modelleri uygun fiyatlı iPhone kullanmak isteyenler için iyi bir tercih olarak biliniyor. iPhone SE 3 modelinin bekleyen kullanıcıların çentik ekranlı bir model beklediği biliniyordu. Ancak son sızıntıya göre bu hayaller suya düşecek.

iPhone SE 3 tasarımda değişiklik getirmeyebilir

iPhone 13 Teslimat Süresi Kısaltılıyor

Apple, eylül ayında iPhone 13 serisi ile karşımıza çıkmıştı. iPhone 13 serisi özellik olarak en güçlü iPhone modelleri olduğu için ve bir süredir merakla beklendiği için satışları ciddi oranda artış gösterdi. Ancak Apple’ın bu satın alma talebine yetecek kadar ürünü yoktu. Bu sebepten dolayı resmi açıklama yapılmış ve teslimat sürelerinin uzayabileceği ifade edilmişti.

Birkaç haftayı bulan teslimat süreleri ABD için oldukça kısaltıldı. iPhone 13 ve iPhone 13 mini modeli satın almak isteyen kişiler ABD’de herhangi bir şekilde beklemeden satın alabiliyor. Ancak iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modellerinin teslimat süreleri 5 güne kadar uzayabiliyor.

Bu süreler ülkemizde de farklılık gösteriyor. Apple Türkiye resmi internet sitesinin verilerine göre iPhone 13 mini teslimat süresi 2 hafta, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modelleri için 2-3 hafta olduğu belirtiliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir