iPhone SE 3 konsept tasarımı paylaşıldı

 iPhone SE 3 konsept tasarımı paylaşıldı

Apple‘ın eylül ayları dışında duyurduğu ve ara model ünvanına sahip olan SE serisinin yeni üyesine dair konsept tasarım paylaşıldı. Nisan ayında yeniden SE modeli duyuracağı iddia edilen Apple’ın çentiksiz bir ekran sunabileceği iddia ediliyor.

İşte iPhone SE 3 Konsept Tasarımı!

Ortaya çıkan konsept tasarım iPhone SE 3‘ün çentiksiz bir ekranla karşımıza çıkacağını gösteriyor. Diğer iPhone modellerine göre daha uygun fiyatlı olan SE modellerinin bu özelliğini koruyacağı iddia ediliyor.

SE 3

Nisan ayında karşımıza çıkması beklenen iPhone SE 3 ile birlikte yeni nesil Apple AirPods Pro‘nun da duyurulması bekleniyor. Tıpkı diğer SE modellerinde olduğu gibi bir ön ve bir arka kamera ile birlikte karşımıza çıkmasına kesin gözüyle bakılan iPhone SE 3 modelinin iPhone 12 mini‘ye de benzeyeceği iddia ediliyor.

SE 3

Isınan iPhone Modellerine Çözüm mü Geliyor?

Apple ile ilgili yaptığı analizlerde isminden söz ettiren Ming-Chi Kuo, ortaya attığı iddia ile Apple’ın Vapor Chamber ismi verilen bir soğutma sistemi üzerinde çalıştığını söyledi. Bu sistem birçok bilgisayar tarafından kullanılıyor ancak iPhone modellerine uygun hale getirilmesi için ekstra bir çalışma gerektiriyor.

Apple gelen tepkileri azaltmak hatta ortadan kaldırmak için Vapor Chamber teknolojisini kullanarak yoğun ısınma problemlerini ortadan kaldırabilir. Ancak bu teknolojinin hangi iPhone serisi ile karşımıza çıkacağı şimdilik belirsizliğini koruyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir