iPhone 15 tanıtım tarihi ortaya çıktı!

iPhone 15 tanıtım tarihi

iPhone 15 tanıtım tarihi ortaya çıktı!

ABONE OL 

Apple, iPhone 15 serisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Resmi olarak tarih açıklanmasa da iPhone 15 serisi tanıtım tarihi sızdırıldı.

iPhone 15 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Apple, yeni iPhone serisi modellerini duyurmaya hazırlanıyor. Daha önce defalarca kez sızıntıları çıkan iPhone 15 serisinin 13 Eylül tarihinde duyurulması bekleniyor. Geçtiğimiz yıl da iPhone 14 serisi, 7 Eylül tarihinde duyurulmuştu.

Apple, her yılın eylül ayında iPhone serilerini duyuruyor ve yıllardır bu geleneğini sürdürüyor. Hakkında onlarca sızıntı ortaya çıkan iPhone 15 serisi merakla bekleniyor. Özellikle fiyat sızıntıları ortaya çıkmış ve büyük ilgi görmüştü.

iPhone 15 serisi batarya

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max Farklı Kamera Dizilimiyle Tanıtılacak

Apple sızıntılarına bir yenisi eklendi. Unknownz21 isimli Twitter kullanıcısı, paylaştığı tweet’inde iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max kamera yerleşiminin değişeceğini ifade etti.

Kamera yerleşimin ultra geniş açı ve telefoto kameralarının yer değişeceğini ifade eden Unknownz21, diziliş bakımından kameraların büyük benzerlik göstereceğini de belirtirken kamera fonksiyonlarının farklı olacağını belirtti.

iPhone 15 Serisi Fiyatları da Ortaya Çıkmıştı

Ülkemizde döviz kuruyla birlikte sıklıkla zamla karşılaşan iPhone modellerine eylül ayında yenileri eklenecek. iPhone 15 serisiyle karşımıza çıkacak olan Apple‘ın tıpkı diğer senelerde uyguladığı fiyat politikasını sürdürmesi bekleniyor.

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modelleriyle karşımıza çıkacak olan iPhone 15 serisinin modeller bazında ortaya çıkmayan fiyatlar ortalama olarak göründü. Sızıntıya göre iPhone 15 serisi ortalama 925 dolar fiyat etiketiyle karşımıza çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone 15 hakkında bilinen tüm detaylar!

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir