iPhone 15 serisi yeni renkleri sızdırıldı!

iPhone 15 serisi yeni renk

iPhone 15 serisi yeni renkleri sızdırıldı!

ABONE OL 

Bugüne kadar defalarca kez sızıntılarıyla karşımıza çıkan iPhone 15 serisi, üç yeni renkle karşımıza çıkabilir.

iPhone 15 Serisi Yeni Renkleriyle Karşımıza Çıkabilir

Apple tarafından bu yılın eylül ayında duyurulacak olan iPhone 15 serisine dair bir sızıntı daha ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu sızıntıya göre iPhone 15 serisi koyu kırmızı, pembe ve mavi olmak üzere üç yeni renkle karşımıza çıkacak.

Daha önce kırmızı ve mavi renkte iPhone üreten Apple, bu defa farklı renklerle birlikte iPhone 15 serisi duyuracak. Ancak bu renklerin yüksek ihtimalle Pro modellerde olması bekleniyor. Yani Pro ve Pro Max (Ultra) modelleri sızıntıda üç renkle karşımıza çıkabilir.

iPhone 15 Serisi Ultra ile Karşımıza Çıkabilir

Apple, bu yılın eylül ayında iPhone 15 serisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Seride birçok özelliğin değişmeyeceği ancak işlemci ve RAM tarafından değişikliklerin olması bekleniyor.

TrendForce haberine göre Apple bu yıl ilk defa Ultra isimli bir model ile karşımıza çıkabilir. Pro Max ismiyle bildiğimiz ve serinin en güçlü modelin isminin Ultra olarak değişebileceği iddia ediliyor.

Ayrıca Pro ve Pro Max (Ultra) modellerinde RAM seçeneğinin tıpkı depolama seçeneği gibi sunulabileceği de gelen sızıntılar arasında yer alıyor. Yani dilerseniz 6 GB, dilerseniz 8 GB RAM kapasitesine sahip bir model seçebileceksiniz.

iPhone 15 USB-C ile Karşımıza Çıkabilir

Avrupa Birliği tarafından verilen USB-C kararı ve teknolojik atıkları azaltmak için yapılan girişimlerin sonunda gözler Apple’a çevrildi. Apple dışındaki tüm akıllı telefon üreticileri tarafından USB-C portu kullanılmaya başlanmışken Apple henüz bu konuda bir girişimde bulunmamıştı.

9to5Mac tarafından paylaşılan birkaç iPhone 15 Pro kılıf kalıbının görselinde USB-C portu gözlendi. Bu da Apple’ın da Lightning’den vazgeçip USB-C portuna geçme ihtimalini akıllara getirdi.

iPhone 15 USB-C portuyla duyurulması durumda bir devrim yaşanacak ve iPhone modellerindeki Lightning portu tarihi karışacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir