iPhone 15 Pro USB-C sızıntısı ortaya çıktı

iPhone 15 Pro sızıntıları

iPhone 15 Pro USB-C sızıntısı ortaya çıktı

ABONE OL 

Eylül ayında karşımıza çıkacak olan iPhone 15 serisinde USB-C merakla bekleniyor. Her modelde beklenen yeni portun yalnızca Plus, Pro ve Pro Max modellerinde yer alacağı sızıntıyla görüldü.

iPhone 15 Pro USB-C Sızıntısı

Defalarca kez yeni sızıntıları karşımıza çıkan iPhone 15 serisinin sunacağı yeniliklerden birisi de USB-C portu olacak. 4 modelde de beklenen USB-C portunun yalnızca Plus, Pro ve Pro Max modellerinde yer alacağı sızıntıda görüldü.

fix Apple isimli bir X (Twitter) tarafından paylaşılan görselde iPhone 15 serisindeki modellerin şarj portları görünüyor.

iPhone 15 Pro 2 TB Seçeneği mi Sunacak?

iPhone 15 serisinin Pro modellerinde 1 TB’lık depolama seçeneği dışında bir de 2 TB’lık depolama seçeneği sunulacağı iddia edildi. Kore merkezli bir haber kaynağı tarafından paylaşılan iddia şimdiden büyük yankı uyandırdı.

Serinin Pro modellerinde depolama kapasitesi 128 GB yerine 256 GB’dan başlayacak. Ardından ise 512 GB, 1 TB ve 2 TB olmak üzere 4 farklı depolama seçeneği sunalacak. Ancak bu sızıntının bir iddia olduğunu unutmamak gerekiyor.

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max Farklı Kamera Dizilimiyle Tanıtılacak

Apple sızıntılarına bir yenisi eklendi. Unknownz21 isimli Twitter kullanıcısı, paylaştığı tweet’inde iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max kamera yerleşiminin değişeceğini ifade etti.

Kamera yerleşimin ultra geniş açı ve telefoto kameralarının yer değişeceğini ifade eden Unknownz21, diziliş bakımından kameraların büyük benzerlik göstereceğini de belirtirken kamera fonksiyonlarının farklı olacağını belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone 15 hakkında bilinen tüm detaylar!

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir