iPhone 15 Pro için 2 TB iddiası!

iPhone 15 Pro tuş takım

iPhone 15 Pro için 2 TB iddiası!

ABONE OL 

Apple, iPhone 15 serisini yaklaşık 1 ay sonra duyuracak. Hakkında defalarca kez sızıntı çıkan serinin Pro modelleri için 2 TB‘lık bir depolama kapasitesi iddiası ortaya atıldı.

iPhone 15 Pro 2 TB Seçeneği mi Sunacak?

iPhone 15 serisinin Pro modellerinde 1 TB’lık depolama seçeneği dışında bir de 2 TB’lık depolama seçeneği sunulacağı iddia edildi. Kore merkezli bir haber kaynağı tarafından paylaşılan iddia şimdiden büyük yankı uyandırdı.

Serinin Pro modellerinde depolama kapasitesi 128 GB yerine 256 GB’dan başlayacak. Ardından ise 512 GB, 1 TB ve 2 TB olmak üzere 4 farklı depolama seçeneği sunalacak. Ancak bu sızıntının bir iddia olduğunu unutmamak gerekiyor.

iPhone 15 Vision Pro

iPhone 15 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Apple, yeni iPhone serisi modellerini duyurmaya hazırlanıyor. Daha önce defalarca kez sızıntıları çıkan iPhone 15 serisinin 13 Eylül tarihinde duyurulması bekleniyor. Geçtiğimiz yıl da iPhone 14 serisi, 7 Eylül tarihinde duyurulmuştu.

Apple, her yılın eylül ayında iPhone serilerini duyuruyor ve yıllardır bu geleneğini sürdürüyor. Hakkında onlarca sızıntı ortaya çıkan iPhone 15 serisi merakla bekleniyor. Özellikle fiyat sızıntıları ortaya çıkmış ve büyük ilgi görmüştü.

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max Farklı Kamera Dizilimiyle Tanıtılacak

Apple sızıntılarına bir yenisi eklendi. Unknownz21 isimli Twitter kullanıcısı, paylaştığı tweet’inde iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max kamera yerleşiminin değişeceğini ifade etti.

Kamera yerleşimin ultra geniş açı ve telefoto kameralarının yer değişeceğini ifade eden Unknownz21, diziliş bakımından kameraların büyük benzerlik göstereceğini de belirtirken kamera fonksiyonlarının farklı olacağını belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone 15 hakkında bilinen tüm detaylar!

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir