iPhone 15 Pro çentiksiz olabilir

iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro çentiksiz olabilir

ABONE OL 

Apple, iPhone modellerinde yer verdiği çentiği iPhone 15 Pro ile birlikte kaldırabilir. Gelen iddialara göre Apple, ekran üzerinde yer alacak parmak izi sistemini de bir süre daha düşünmüyor.

iPhone 15 Pro Çentik Barındırmayabilir

Yeni iPhone modelleri hakkında şimdiden sızıntılar devam ediyor. Son olarak LeaksApplePro tarafından birtakım iddialar ortaya atıldı. Bu iddialara göre Apple, ekran üzerinde yer alan parmak izi okuma sistemini henüz düşünmüyor. Bunun dışında iPhone 14 serisi ile birlikte hayatımızdan çıkması beklenen çentik detayının iPhone 15 serisine ertelendiğini iddia ediliyor.

iPhone 15 Pro modeliyle birlikte çentik ekran tasarımı iPhone modellerinde yer almayacak. Bu hamleyle birlikte Face ID yerine yeni bir sistemin getirilip getirilmeyeceği hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

iPhone 15 Pro çentiksiz olabilir

SIM Kart Girişi iPhone 14’te Yer Almayabilir

Apple tarafından 2022 yılının eylül ayında duyurulması beklenen iPhone 14 serisi ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre iPhone 14 serisinde SIM kart girişi yer almayacak. Geçtiğimiz hafta ortaya atılan iddiada iPhone 15 serisinden başlayarak bu adımın atılacağı ifade edilmişti.

Ancak son iddia gerçeğe dönüşürse iPhone 14 serisinde SIM kart girişini görmeyeceğiz. Bu da akıllı telefonlar için bir dönüm noktası olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.