iPhone 14 yeni işlemciye sahip olmayacak!

iPhone 14 serisinde Mini modeli olacak mı?

iPhone 14 yeni işlemciye sahip olmayacak!

ABONE OL 

Apple sızıntıları ve paylaşımlarıyla başarısını kanıtlamış olan Ming-Chi Kuo, iPhone 14 ile ilgili daha önce paylaştığı iddiayı yineledi. Bu iddiaya göre iPhone 14 ve iPhone 14 Max modelleri iPhone 13 tarafından kullanılan A15 Bionic çipe ile karşımıza çıkacak.

iPhone 14 Farklı Bir Model Olacak

Apple daha önce yapmadığı bir hamleyi yapmaya hazırlanıyor. Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo‘ya göre, iPhone 14 serisinin iPhone 14 ve iPhone 14 Max üyeleri eski işlemci modeli ile kutusundan çıkacak.

Bu hamle ile birlikte iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinin satışlarının arttırılması hedefleniyor. Bilindiği gibi Apple’ın en çok satan modelleri genellik seriye ismini veren model oluyordu. Apple benzerini daha önce uygulamadığı bu hamle ile birlikte Pro ve Pro Max satışlarını arttırmakta kararlı görünüyor.

Ming-Chi Kuo tarafından paylaşılan analizlerin birçoğu genelde Apple ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebepten dolayı işlemci detaylı bu gelişmenin de yüksek ihtimalle hayata geçeceği tahmin ediliyor.

iPhone 14 Max üretimi
iPhone 14 yeni işlemciye sahip olmayacak!

İşte iPhone 14 Batarya Kapasitesi!

ShrimpApplePro tarafından Twitter’da paylaşılan bir sızıntıda iPhone 14 serisinin batarya kapasiteleri göründü. Bu paylaşıma göre iPhone 14 serisinin batarya kapasiteleri:

  • iPhone 14 – 3.279 mAh
  • iPhone 14 Max – 4.325 mAh
  • iPhone 14 Pro – 3.200 mAh
  • iPhone 14 Pro Max – 4.323 mAh

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir