iPhone 14 üretimi artırılmayacak! Talep yok

iPhone 14 üretimi

iPhone 14 üretimi artırılmayacak! Talep yok

ABONE OL 

Apple, iPhone 14 üretimini artırmak için kolları sıvamıştı ancak iPhone 14 sipariş detayları göz önüne alındığında ek bir üretime ihtiyaç olmadığı ortaya çıkmıştı. Apple da planladığı 6 milyon ek iPhone 14 siparişini iptal etti.

iPhone 14 Üretimi için Yeni Karar Açıklandı!

Apple, iPhone 14 için 90 milyon adetlik bir üretim planlamış ve ayrıca yüksek talep için 6 milyon adetlik ek üretim için de anlaşmaları sağlamıştı. Fakat özellikle iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modellerinin ilgi görmemesi sebebiyle bu ek üretim anlaşmasını askıya aldı.

Bloomberg’in haberine göre Apple, 2021 yılında olduğu gibi 90 milyon adetlik üretim yapacak ve ek üretime gitmeyecek.

iPhone 14 üretimi artırılmayacak! Talep yok

iPhone 14 Plus Bekleneni Veremedi

Apple ile ilgili yaptığı sızıntılarıyla isminden söz ettiren Ming-Chi Kuo, iPhone 14 serisinin ön satış süreci ile ilgili paylaşımlarda bulundu. Gelen bilgilere göre iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modeli yeteri kadar ilgi görmedi.

Kuo, özellikle Plus modelinin mini modellerinin bile gerisinde kaldığını ifade etti. Yine bu yıl duyurulan iPhone SE 2022’nin bile iPhone 14 Plus‘tan daha fazla ilgi gördüğü de detay olarak belirtildi.

iPhone 14 Pro modeli ‘nötr‘ belirtilirken, iPhone 14 Pro Max modelinin geçtiğimiz yıl duyurulan iPhone 13 Pro Max modelinden daha fazla ilgi gördüğü Kuo tarafından açıklandı.

İşte iPhone 14 Serisi Batarya Kapasiteleri!

iPhone 14 serisi karşımıza çıktı. Bu serinin RAM ve batarya kapasiteleri hariç tüm detayları lansmanda yer aldı. Şimdi ise batarya kapasiteleri açıklandı. MacRumors’un haberine göre iPhone 14 serisi batarya kapasitesi şu şekilde olacak:

  • iPhone 14: 3.279 mAh
  • iPhone 14 Plus: 4.325 mAh
  • iPhone 14 Pro: 3.200 mAh
  • iPhone 14 Pro Max: 4.323 mAh

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir