iPhone 14 tasarım kalıpları ortaya çıktı!

iPhone 14 tasarım kalıpları

iPhone 14 tasarım kalıpları ortaya çıktı!

ABONE OL 

Apple‘ın bu yıl duyuracağı iPhone 14 serisinin tasarım kalıpları ortaya çıktı. Boyutların değişmeyeceği de bu kalıplarla birlikte kesinleşmiş oldu.

iPhone 14 Tasarımları Göründü

Apple sızıntılarıyla bildiğimiz MacRumors, yeni bir rapor yayınladı ve bu raporda Weibo’da paylaşılmış iPhone 14 serisine ait tasarım kalıplarını paylaştı. 4 modelden oluşacak olan iPhone 14 serisinde iPhone 14 mini yer almayacak.

6.1 inç boyutunda iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modellerinin ve 6.7 inç boyutunda ise iPhone 14 Max ve iPhone 14 Pro Max modellerinin tasarımları göründü. Kameralarının çıkıntılarının da tıpkı iPhone 13 serisinde olduğu gibi çıkıntılı olarak karşımıza çıkıyor.

iPhone 14 tasarım kalıpları ortaya çıktı!

Kameraların çıkıntılı ve biraz da büyük olduğu paylaşılan görselden anlaşılıyor. iPhone 14 serisinin eylül ayında karşımıza çıkması bekleniyor.

SIM Kart Girişi iPhone 14’te Yer Almayabilir

Apple tarafından 2022 yılının eylül ayında duyurulması beklenen iPhone 14 serisi ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre iPhone 14 akıllı telefon serisinde SIM kart girişi yer almayacak. Geçtiğimiz hafta ortaya atılan iddiada iPhone 15 serisinden başlayarak bu adımın atılacağı ifade edilmişti.

Ancak son iddia gerçeğe dönüşürse iPhone 14 akıllı telefon serisinde SIM kart girişini görmeyeceğiz. Bu da akıllı telefonlar için bir dönüm noktası olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir