iPhone 14, 48 megapiksel ana kameraya sahip olabilir

iPhone 14

iPhone 14, 48 megapiksel ana kameraya sahip olabilir

ABONE OL 

2022 yılında duyurulacak olan iPhone modeline dair yeni sızıntılar ortaya çıktı. iPhone 14 serisi ile ilgili gelen sızıntılara göre ana kameranın çözünürlüğü 48 megapiksel seviyelerine yükseltilmesi bekleniyor.

iPhone 14 ve iPhone 15 Sızıntıları Başladı!

Apple analisti Ming-chi Kuo‘ya göre Apple, 2022 yılında duyuracağı iPhone 14 modelinde ana kamerayı 48 megapiksel‘e yükseltecek. Ayrıca bir diğer iddia ise 2023 yılında duyurulacak olan modellerde ekran altı Face ID kullanılacak. Satışları Apple’ı mutlu etmeyen iPhone 12 mini için de açıklama yapan Kuo, yeni mini modellerinin gelmeyeceğini ifade etti.

Kuo‘ya göre Apple, 6.1 inç ve 6.7 inç boyutlarını tercih etmeye devam edecek.

iPhone 13 tasarım
iPhone 13’e ait olduğu iddia edilen görsel

iPhone 13 Modeline Dair Sızıntılar

iPhone 13 serisinde çentiği biraz daha küçültecek olan Apple, arka kamera çıkıntısını arttıracak. iPhone 13 Pro özelindeki sızıntılara göre Apple‘ın kamera üzerinde bir hayli çalıştığı ve portre modunu geliştirerek video moduna da entegre edeceği iddia ediliyor.

Turuncu rengi üzerinde çalışan Apple, uzay grisi modellerin rengini biraz daha koyu bir şekilde sunabilir. Bir diğer sızıntıya göre ise satışlarının düşük olması sebebiyle üretimin durdurulacağı söylenen Mini modelinin iPhone 13 serisinde de yer bulacağı söyleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.