iPhone 13 serisine dair yeni detay!

iPhone 13 serisi

iPhone 13 serisine dair yeni detay!

ABONE OL 

Apple tarafından bu yılın eylül ayında duyurulmasına kesin gözüyle bakılan iPhone 13 serisine dair yeni bir detay daha ortaya çıktı. Merakla beklenen akıllı telefon serisi şimdiden dikkatleri çekmeyi başarıyor.

iPhone 13 Serisinin Yeni Detayı

Bu yıl duyurulacak olan iPhone 13 serisinin model numaraları ortaya çıktı. Avrasya Ekonomik Komisyonu (EEC) tarafından onaylanan model numaraları:

  • A2628
  • A2630
  • A2634
  • A2635
  • A2640
  • A2643
  • A2645

Bu model numaralarının hangi modellere ait olduğu bilinmiyor ancak iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modelleri olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

iPhone 13 serisine dair yeni detay!

iPhone 13 Modeli Hakkında Bilinen Diğer Detaylar

iPhone 13 serisinde çentiği biraz daha küçültecek olan Apple, arka kamera çıkıntısını arttıracak. iPhone 13 Pro özelindeki sızıntılara göre Apple‘ın kamera üzerinde bir hayli çalıştığı ve portre modunu geliştirerek video moduna da entegre edeceği iddia ediliyor.

Turuncu rengi üzerinde çalışan Apple, uzay grisi modellerin rengini biraz daha koyu bir şekilde sunabilir. Bir diğer sızıntıya göre ise satışlarının düşük olması sebebiyle üretimin durdurulacağı söylenen Mini modelinin iPhone 13 serisinde de yer bulacağı söyleniyor.

Apple’ın ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi‘nden aldığı patentlerin raporlarında ekran yenileme hızının birkaç kat artabileceği belirtildi. Normalde 60 Hz ekran yenileme hızına sahip olan iPhone modelleri artık 120 Hz, 180 Hz veya 240 Hz ekran yenileme hızlarıyla karşımıza çıkabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir