iPad mini tasarımı sızdırıldı!

iPad mini

iPad mini tasarımı sızdırıldı!

ABONE OL 

Apple tarafından duyurulması beklenen bir diğer cihaz ise iPad mini olarak biliniyor. Sık sık iPhone 13 serisine dair sızıntılar karşımıza çıkarken bu defa da iPad mini karşımıza çıktı.

İşte iPad mini Tasarımı

Apple, eylül ayında iPhone 13 serisini duyuracak. Geçtiğimiz yıl yaşandığı gibi parça tedarik aşamasında bir problem çıkmaması halinde bu tarih üzerinde duruluyor. Ancak teknoloji devinin yalnızca iPhone 13 serisini değil iPad mini modelini de duyurması bekleniyor.

iPad mini

Tasarımdan da anlaşılacağı gibi ekran üzerinde bir tuş bulunmuyor. Bu detay Apple‘ın iPhone X‘den bu yana kullandığı bir tercih olduğu biliniyor. Yeni iPad modellerinde de bu tercihini sürdüren Apple, iPad mini de tuşu olmayan bir ekranı kullanıcılarına sunacak.

İki Yeni MacBook Pro Gelecek

Apple, 7 Haziran tarihinde WWDC 2021 etkinliğini düzenleyecek. Merakla beklenen etkinlikte iki yeni Pro modelinin duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Daha önceki sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış olan Jon Prosser, tarafından ortaya atılan bu iddianın detayları da bulunuyor.

Apple geçtiğimiz yılın kasım ayında M1 işlemili MacBook modellerini duyurmuştu. 7 Haziran tarihinde de M1X veya M2 olarak isimlendirilecek olan MacBook Pro modellerinin duyurulması bekleniyor. 14 inç ve 16 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuna sahip olan MacBook Pro modelleri şimdiden merak uyandırdı.

Üretmiş olduğu M1 işlemciyle büyük bir beğeni toplayan Apple, M1X veya M2 olarak isimlendirilecek olan işlemci modeli ile 16 veya 32 CPU çekirdeği desteği sağlayacak. M1 çipinde 16 GB RAM desteği sağlanırken yeni işlemciyle 64 GB RAM desteğinin sağlanması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.