iPhone 13 serisi yeni renk ile duyurulabilir

iPhone 13 serisi

iPhone 13 serisi yeni renk ile duyurulabilir

ABONE OL 

iPhone 13 serisi muhtemelen eylül ayında duyurulacak. Twitter üzerinden Ian Zelbo isimli kullanıcı tarafından yapılan sızıntıda iPhone 13 serisinin yeni bir renk ile duyurulabileceği ortaya çıktı.

iPhone 13 Serisinin Yeni Detayı Göründü

Ian Zelbo isimli Twitter kullanıcısı, hazırladığı iPhone 13 konsept tasarımını paylaştı. Ancak daha önceki iPhone 13 konseptlerinden farklı olarak turuncu veya bronz olarak isimlendirilebilecek rengi ile dikkatleri çekti. Hazırladığı konsepti paylaşırken de ünlü Jon Prosser’ı etiketleyen Zelbo, hazırladığı tasarımlarla yeni bir iddiayı ortaya atmış oldu.

iPhone 13 serisi yeni renk ile duyurulabilir

iPhone 13 Modelinin Yeni Detayları

iPhone 13 serisinde çentiği biraz daha küçültecek olan Apple, arka kamera çıkıntısını arttıracak. iPhone 13 Pro özelindeki sızıntılara göre Apple‘ın kamera üzerinde bir hayli çalıştığı ve portre modunu geliştirerek video moduna da entegre edeceği iddia ediliyor.

Turuncu rengi üzerinde çalışan Apple, uzay grisi modellerin rengini biraz daha koyu bir şekilde sunabilir. Bir diğer sızıntıya göre ise satışlarının düşük olması sebebiyle üretimin durdurulacağı söylenen Mini modelinin iPhone 13 serisinde de yer bulacağı söyleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir