iPhone 13 serisi 128 GB kapasiteden başlayacak!

iPhone 13 serisi

iPhone 13 serisi 128 GB kapasiteden başlayacak!

ABONE OL 

Yarın düzenlenecek etkinlik ile karşımıza çıkacak olan iPhone 13 serisinin depolama kapasitesi ile ilgili bir sızıntı karşımıza çıktı. Bu sızıntının sahibi ise Apple ile ilgili yaptığı sızıntılarda başarısını kanıtlamış olan Ming-Chi Kuo.

iPhone 13 Serisi Depolama Sorunlarına İzin Vermeyecek

Ming-Chi Kuo yaptığı son sızıntıda iPhone 13 serisindeki modellerin en düşük 128 GB kapasite ile karşımıza çıkacağını ifade etti. iPhone 12 serisinde 64 GB olan bu kapasite iPhone 13 serisinde bir üst seviyeye taşınacak. Kuo, sızıntılarıyla başarısını kanıtladığı için bu bilginin doğru olma ihtimali bir hayli fazla.

iPhone 13 serisi tanıtım tarihi

Geçtiğimiz günlerde Apple’ın Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Greg Joswiak resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile tarih karşımıza çıktı. Yarın duyurulacak olan akıllı telefon serisi merakla bekleniyor. Akıllı telefon serisinin yanı sıra iOS 15, yeni Apple Watch modeli ve bir de yeni bir AirPods modelinin duyurulma ihtimali bulunuyor.

iPhone 13 Modeli Hakkında Bilinen Diğer Detaylar

Bu seride çentiği biraz daha küçültecek olan Apple, arka kamera çıkıntısını arttıracak. iPhone 13 Pro özelindeki sızıntılara göre Apple‘ın kamera üzerinde bir hayli çalıştığı ve portre modunu geliştirerek video moduna da entegre edeceği iddia ediliyor.

Turuncu rengi üzerinde çalışan Apple, uzay grisi modellerin rengini biraz daha koyu bir şekilde sunabilir. Bir diğer sızıntıya göre ise satışlarının düşük olması sebebiyle üretimin durdurulacağı söylenen Mini modelinin iPhone 13 serisinde de yer bulacağı söyleniyor.

Apple’ın ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi‘nden aldığı patentlerin raporlarında ekran yenileme hızının birkaç kat artabileceği belirtildi. Normalde 60 Hz ekran yenileme hızına sahip olan iPhone modelleri artık 120 Hz, 180 Hz veya 240 Hz ekran yenileme hızlarıyla karşımıza çıkabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.