iPhone 13 Pro kamera sızıntısı ortaya çıktı

iPhone 13 Pro kamera

iPhone 13 Pro kamera sızıntısı ortaya çıktı

ABONE OL 

Apple tarafından bu yılın eylül ayında duyurulacak olan iPhone 13 serisi ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak sızıntıyı ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo tarafından geldi.

iPhone 13 Pro Kamera Sızıntıları Gelmeye Devam Ediyor

Apple, bu yıl duyuracağı iPhone 13 serisi ile kamera konusunda iyileştirmeler sunacak. Serinin özellikle Pro ve Pro Max modellerinde sunulacak olan ultra geniş açılı kamera ile otomatik netleme desteği verilecek. Uzak bir noktadan fotoğraf çekimlerinde daha net ve keskin fotoğraf çekme imkanı sunulacak.

Daha öncede onlarca sızıntısı çıkan iPhone 13 serisi merakla bekleniyor. iPhone 13 serisinin daha önceki sızıntılarında yine Ming-Chi Kuo‘ya ait olan bilgilerde bulunuyor.

iPhone 13 tasarım
iPhone 13 Pro kamera sızıntısı ortaya çıktı

iPhone 13 Modeli Hakkında Bilinen Diğer Detaylar

iPhone 13 serisinde çentiği biraz daha küçültecek olan Apple, arka kamera çıkıntısını arttıracak. iPhone 13 Pro özelindeki sızıntılara göre Apple‘ın kamera üzerinde bir hayli çalıştığı ve portre modunu geliştirerek video moduna da entegre edeceği iddia ediliyor.

Turuncu rengi üzerinde çalışan Apple, uzay grisi modellerin rengini biraz daha koyu bir şekilde sunabilir. Bir diğer sızıntıya göre ise satışlarının düşük olması sebebiyle üretimin durdurulacağı söylenen Mini modelinin iPhone 13 serisinde de yer bulacağı söyleniyor.

Apple’ın ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi‘nden aldığı patentlerin raporlarında ekran yenileme hızının birkaç kat artabileceği belirtildi. Normalde 60 Hz ekran yenileme hızına sahip olan iPhone modelleri artık 120 Hz, 180 Hz veya 240 Hz ekran yenileme hızlarıyla karşımıza çıkabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir