iPhone 13 ekran yenileme hızı dikkat çekecek!

Bu yılın eylül ayında karşımıza çıkacak olan iPhone 13 serisi ekran yenileme hızıyla dikkatleri üzerine çekecek. Daha önceki modellerde 60 Hz ekran yenileme hızı birkaç kat artarak karşımıza çıkabilir.

iPhone 13 Ekran Yenileme Hızıyla Yükselecek

iPhone 13 serisi bu yılın eylül ayında karşımıza çıkacak. Daha önce LTPO ekran tipiyle karşımıza çıkacağı iddia edilmiş akıllı telefon serisinin şimdi de ekran yenileme hızına dair sızıntılar ortaya çıktı.

Apple’ın ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi‘nden aldığı patentlerin raporlarında ekran yenileme hızının birkaç kat artabileceği belirtildi. Normalde 60 Hz ekran yenileme hızına sahip olan iPhone modelleri artık 120 Hz, 180 Hz veya 240 Hz ekran yenileme hızlarıyla karşımıza çıkabilecek.

iPhone 13 ekran yenileme hızı dikkat çekecek

iPhone 13 Pro Fiyatları Uçabilir

Eylül ayından herkes iPhone 13 serisini bekliyor ancak Apple, iPhone 12s serisi ile de karşımıza çıkabilir. iPhone 13 veya iPhone 12s serisinde yer alacak Pro modelinin 1 TB depolama kapasitesi seçeneği sunması bekleniyor.

1 TB depolama kapasitesine sahip olan modelin ise en az 2.165 dolar (15.440 TL + vergiler) fiyat etiketiyle karşımıza çıkması muhtemel görünüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir