iPhone 13 çıkmadan iPhone 14 sızıntıları başladı

 iPhone 13 çıkmadan iPhone 14 sızıntıları başladı

Apple‘ın her yılın eylül ayında yeni bir akıllı telefon duyurması artık bir gelenek haline geldi. Bu yılın eylül ayında iPhone 13 serisi duyurulacak. 2022 yılının eylül ayında ise iPhone 14 serisi duyurulacak. Henüz iPhone 13 serisi duyurulmamışken iPhone 14 sızıntıları karşımıza çıkmaya başladı.

iPhone 14 Sızıntıları Başladı!

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo yaptığı açıklama ile iPhone 14 serisinde yer alacak iPhone 14 Pro modelinin çentikli bir ekranla değil delikli bir ön kamera ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.

Ayrıca Apple‘ın yine 2022 yılında 5G destekli iPhone SE modeli duyurması bekleniyor. iPhone SE 5G isimli olması beklenen modelin yine 4.7 inç ve iPhone 6 görünümüyle çizgisini bozmaması bekleniyor. iPhone SE 5G modelinin Touch ID desteğini de kullanıcılarına sunmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu modelin özellikle fiyatıyla dikkatleri de çekeceği diğer analistler tarafından da belirtiliyor.

iPhone 13 çıkmadan iPhone 14 sızıntıları başladı

iPhone 13 Ekran Yenileme Hızıyla Yükselecek

iPhone 13 serisi bu yılın eylül ayında karşımıza çıkacak. Daha önce LTPO ekran tipiyle karşımıza çıkacağı iddia edilmiş akıllı telefon serisinin şimdi de ekran yenileme hızına dair sızıntılar ortaya çıktı.

Apple’ın ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi‘nden aldığı patentlerin raporlarında ekran yenileme hızının birkaç kat artabileceği belirtildi. Normalde 60 Hz ekran yenileme hızına sahip olan iPhone modelleri artık 120 Hz, 180 Hz veya 240 Hz ekran yenileme hızlarıyla karşımıza çıkabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir