iPhone 12 Studio yayında! İstediğimiz gibi tasarlayabiliriz

 iPhone 12 Studio yayında! İstediğimiz gibi tasarlayabiliriz

Dün Twitter’da gündeme düşen #iphone12studio etiketiyle birlikte ortaya çıkan iPhone 12 Studio arayüzü ortaya çıktı. Alacağımız iPhone 12 modelini istediğimiz şekilde tasarlayabildiğimiz ve sipariş verdiğimiz bir arayüz olarak karşımıza çıkan stüdyo, geçen sene de Apple Watch Series 5 için ortaya çıkmıştı.

iPhone 12 Studio Ne Sunuyor?

Almak istediğimiz iPhone 12 modeli için arayüzünde oldukça fazla kombinasyon bulunduran Apple, renk, kılıf, cüzdan gibi ürünleri karşımıza çıkarıp istediğimiz kombinasyonu oluşturmamızı sağlıyor.

iPhone 12 Studio

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelleri için oluşturulan arayüzün resmi olarak 10 Kasım tarihinde düzenlenecek olan One More Thing etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Apple Watch Series 5 modeli için binden fazla kombinasyon bulunurken iPhone 12 için bu sayı henüz belli değil. Arayüze giriş yapıldığında kullanıcıları bir mesajın karşıladığını ve ardından akıllı telefonumuzun rengini, kılıf istiyorsak rengini ve cüzdan istiyorsak rengini seçtiğimiz, en son da istersek üzerine isim yazdırabildiğimiz bir ekran karşımıza çıkıyor.

Arayüze ulaşmak için tıklayın.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Baran Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir