iPhone 12 serisi Türkiye fiyatları sızdırıldı

iPhone 12 serisi Türkiye fiyatları

iPhone 12 serisi Türkiye fiyatları sızdırıldı

ABONE OL 

Apple‘ın 13 Ekim tarihinde duyurduğu iPhone 12 serisi Türkiye fiyatlarına dair yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Özellikle ülkemizde dolar kurunun yüksek olması sebebiyle fiyatların bir hayli yüksek olacağı tahmin ediliyordu. Eğer bu sızdırılan fiyatlar doğrusuyla iPhone 12 serisi fiyatlarıyla yeniden gündeme gelecek.

İşte iPhone 12 Serisi Türkiye Fiyatları

Resmi olarak fiyatlar açıklanmasa da bir sızdırılan görüntüdeki fiyatlar bir hayli yüksek. Ülkemizdeki dolar kurunun da yüksekliği de düşünülürse iPhone 12 satışları düşüş gösterebilir. İşte iPhone 12 serisi Türkiye fiyatları:

Tasarımıyla ve boyutlarıyla dikkatleri çeken ve en uygun fiyatlı model olan iPhone 12 Mini modelinin en düşük depolama kapasitesine sahip versiyonunun bile 9.999 TL olması Apple Türkiye’nin satış raporlarına olumsuz olarak yansıması bekleniyor.

Ancak ülkemizde iPhone fiyatlarının hiçbir yıl uygun fiyatlı olmadığı herkes tarafından kabul görmüş bir gerçek. Bu sebepten dolayı her yıl olduğu gibi fiyatın kullanıcıların yeni iPhone modellerini tercih etmesinin önüne geçmemesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.