iPhone 12 Pro düz kenarlara sahip olabilir

iPhone 12 Pro düz kenarlara sahip olabilir

ABONE OL 

Apple her yılın Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtıyor. Bu sene için herhangi bir plan değişikliği henüz açıklanmadı. Korona virüsü sebebiyle belki de ilk kez etkinlik ertelenebilir. Bazı tasarımcılara göre iPhone 12 Pro düz kenarlara, daha büyük bir ekrana ve çentik ekrana sahip olabilir.

Apple Korona virüsü sebebiyle etkinlik ertelenme bile normal vaktinden en fazla birkaç hafta sonra tanıtılması bekleniyor. Apple, Steve Jobs döneminde kullandığı düz kenarlı iPhone modellerine geri dönüyor olabilir. iPhone 6‘dan sonra farklı bir tasarıma geçen Apple, iPhone SE ile eski tasarımında bir model üretmiş ve bir hayli ilgi görmüştü.

iPhone 12 Pro

Kullanıcıların düz kenarlı ve özellikle tek elleri ile kullanabileceği modellere olan ilgi hiçte azımsanacak gibi görünmüyor. Bu sebepten dolayı Apple, iPhone 12 Pro tasarımında düz kenarları bir tasarım ile karşımıza çıkabilir.

iPhone 12 Pro Max modelinin 6.7 inç olması bekleniyor. iPhone 12 Pro modelinin ise 6.1 inç ekrana sahip olması bekleniyor.

Apple Uygun Fiyatlı HomePod Çıkabilir

Apple, daha küçük ve daha uygun fiyatlı bir HomePod ile karşımıza çıkabilir. Apple’ın şu an satılmakta olan HomePod modeli yüksek kaliteli ancak pahalı bir model olarak görülüyordu. Yeni üretilecek olan HomePod modelinin rakipleri ile rekabet edebilecek bir fiyat ile satışa sunulması bekleniyor.

HomePod

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.