iPhone 12 kutusundan çıkacak olan tek aksesuar

 iPhone 12 kutusundan çıkacak olan tek aksesuar

Apple’ın bu sene çıkaracağı akıllı telefon serisi iPhone 12 serisinin kutusundan kulaklık çıkmayacağı daha önce de açıklanmıştı ve şarj aleti çıkıp çıkmayacağı büyük bir tartışma konusuydu.

iPhone 12 kutusundan çıkacak olan tek aksesuar

Akıllı telefon serisinin kutularından kablolu kulaklık ve şarj cihazının çıkmayacağı da büyük bir iddiaydı. Daha sonra da ekranda 120 Hz ekran yenileme hızının sunulmayacağı açıklanmıştı ve seriyi bekleyenler için hayal kırıklıkları devam ediyordu.

Şimdi de akıllı telefon serisinin kutusunun içinden çıkacak olan tek aksesuarın yeni nesil bir USB-C Lightning kablosu olacağı açıklandı.

Kulaklığı farklı kılan özelliğin örgülü bir yapıda olacak olması. Apple’ın diğer akıllı telefon üreticileri gibi 100W gibi yüksek sayılarda hızlı şarj desteğini ne zaman sunacağı ise hala bir soru işareti.

Yeni akıllı telefon serisinin fiyatı da belli oldu

Apple Eylül ayında yeni akıllı telefon serisini tanıtacak. iPhone 11 düşük fiyatlı iPhone olması amacıyla eski modellerden daha ucuza satışa sunulmuştu. iPhone 11 tanıtıldığında iPhone X’den ucuzdu.

iPhone 12 aynı zamanda serinin giriş telefonu olacak. Apple’ın iPhone 12 için belirlediği fiyatın 749 dolar (5145 TL + vergiler) olduğu ortaya çıktı. iPhone 11 699 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir