iOS 17 Airdrop animasyonu görüldü!

iOS 17 Airdrop

iOS 17 Airdrop animasyonu görüldü!

ABONE OL 

Apple‘ın iPhone modellerinde kullandığı yazılım olan iOS, eylül ayından itibaren 17. sürümüyle karşımıza çıkacak. Merakla beklenen iOS 17‘nin Airdrop animasyonu da Beta güncellemeleriyle karşımıza çıktı.

iOS 17 Airdrop Animasyonuyla Karşımızda

Apple, geçtiğimiz haftalarda düzenlediği WWDC etkinliğinde iOS 17‘yi duyurmuştu. Her yıl olduğu gibi yeni iPhone modellerinin duyurulmasının ardından kullanıcılara gönderilmeye başlanan iOS 17 yeniliklerle birlikte geliyor.

Apple Hub isimli Twitter sayfası tarafından paylaşılan bir videoda iOS 17 Airdrop animasyonu görüldü.

Airdrop ile görüntüyü gönderen ve alan kişilerin iPhone modellerinde yer alacak animasyon birçok kişi tarafından beğenildi. Apple‘ın böyle animayonları iOS 17 ile birlikte kullanması bekleniyor.

iPhone 15 Serisi Fiyatları Sızdırıldı

Ülkemizde döviz kuruyla birlikte sıklıkla zamla karşılaşan iPhone modellerine eylül ayında yenileri eklenecek. iPhone 15 serisiyle karşımıza çıkacak olan Apple‘ın tıpkı diğer senelerde uyguladığı fiyat politikasını sürdürmesi bekleniyor.

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modelleriyle karşımıza çıkacak olan iPhone 15 serisinin modeller bazında ortaya çıkmayan fiyatlar ortalama olarak göründü. Sızıntıya göre iPhone 15 serisi ortalama 925 dolar fiyat etiketiyle karşımıza çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir