iOS 15.3 güncellemesi yayınlandı!

iOS 15.3 güncellemesi

iOS 15.3 güncellemesi yayınlandı!

ABONE OL 

iPhone modellerinin işletim sistemi iOS için yeni bir güncelleme duyuruldu. Ortaya çıkan hataların onarımı ve güvenlik konusunda düzenlemeler yapacak güncellemenin kısa süre içerisinde yapılması tavsiye ediliyor.

iOS 15.3 Güncellemesi Detayları!

Apple, dün akşam saatlerinde iOS 15.3 güncellemesini kullanıcılarına gönderdi. Bu güncelleme ile ortaya çıkan hataların düzeltileceği ve güvenlik güncellemelerinin yapılacağı ifade edildi. Ayrıca bu güncellemenin kullanıcılar tarafından kısa süre içerisinde yüklenmesi ve kurulması tavsiye edildi.

Yalnızca iOS güncellemelerinde değil, Android güncellemelerinde de yer alan güvenlik güncellemelerinin kısa sürede yapılmasının faydalı olduğu biliniyor.

Güncellemenizi kontrol etmek için Ayarlar Genel Yazılım Güncellemesi adımlarını izleyin.

iOS 15.3 güncellemesi yayınlandı!

iOS 15 Kullanım Oranı Yükselişini Sürdürüyor

Mixpanel bir rapor yayınladı ve bu raporda iOS 15 güncellemesinin kullanım oranları ortaya çıktı. Yayınlanan rapora göre iOS 15 güncellemesinin kullanım oranı yüzde 58 olarak açıklandı. iOS 14 güncellemesinin kullanım oranı ise yüzde 36 olarak açıklandı. Apple tarafından 3 Haziran 2021 tarihinde bir rapor yayınlanmış ve iOS 14 güncellemesinin kullanım oranını yüzde 85 olduğunu açıklamıştı.

MixPanel tarafından kullanıcıların kullandıkları güncellemeleri ve oranlarını açıklamıştı. yayınlanmıştı. iOS 14 ve iOS 15 güncellemesinin ilk günlerde gösterdiği performans ise şöyleydi:

  • İlk 2 Gün
    • iOS 14: yüzde 14.68
    • iOS 15: yüzde 8.59
  • İlk 20 Gün
    • iOS 14: yüzde 41.97
    • iOS 15: yüzde 22.22

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

“iOS 15.3 güncellemesi yayınlandı!” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.