• 9 Ağustos 2020

iOS 13.4 yayınlandı! İşte detaylar

 iOS 13.4 yayınlandı! İşte detaylar

Apple akıllı telefonu iPhone için iOS 13.4 yazılım güncellemesini yayınladı.Apple uzun zamandır beklenen ara yazılım güncellemesini sonunda cihazlarına yolladı. Şimdi iOS 13.4’ün iPhone’lara getirdiği yeni özellikler ve tüm detaylara göz atacağız.

iOS 13.4 Hangi Yenilikleri Cihazlara Sunuyor?

4.09 GB büyüklüğe sahip olan yazılım birçok yeni özelliği kullanıcılara sunuyor. Yeni yazılım güncellemesi iOS 13.4‘ün en belirgin özelliği evrensel olarak satın alma özelliğinin kullanıcılara sunulması oldu. Bu özellik sayesinde satın alınan uygulamalar iPhone, iPad, Mac, Macbook ve Apple TV‘de de kullanılabilecek.

iOS 13.4 ile iPhone cihazınızı bir araba anahtarına dönüştürme imkanı da sunuluyor. Henüz hangi marka araçlarda çalışacağı bilinmese de zamanla otomobil firmalarıyla yapılacak işbirlikleriyle netliğe kavuşacak. Bu özelliğin oldukça popüler olması bekleniyor. Hayatımızı son derece kolaylaştıran bir özellik olarak kullanım oranınında yüksek olması bekleniyor.

Mail uygulamasında yer alan ve kullanıcıları yanıltan ‘sil‘ ve ‘yanıtla‘ butonu artık yan yana durmayacak. Ve yeni emojiler de güncelleme de yer alıyor. İşte yeni gelen o emojiler:

Tüm bu yeni özelliklere ulaşmak için şu adımı izleyin. Ayarlar Genel Yazılım Güncelleme adımlarıyla yeni güncellemeyi cihazınıza indirebilirsiniz.

Güncelleme Hangi Cihazları Kapsıyor?

iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPod Touch (7.nesil) olarak açıklandı.

Apple haberlerine ulaşmak için TIKLAYIN

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için Twitter, Instagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir