Instagram silinen mesajları saklıyor mu?

   Instagram silinen mesajları saklıyor mu?

  Facebook şirketinin sahibi olduğu Instagram silinen özel mesajları ve fotoğrafları sunucularında saklıyor mu?

  Bilgisayar ile Instagram'da Fotoğraf Paylaşımı Nasıl Yapılır ...

  Instagram silinen mesajları saklıyor mu?

  Saugat Pokharel isimli bir güvenlik araştırmacısı Instagram’ın kaynak kodlarını incelerken ilginç bir durum keşfetti. Yapılan keşfe göre kasıtsız bir şekilde bir hata olarak Instagram, silinen mesajları sunucularında bir yıla kadar saklıyor.

  Önemli keşif için araştırmacı Pokharel’e 6 bin dolar ödül veren şirket bilindiği üzere 90 günde bir silinen tüm içerikleri sunuculardan temizliyordu ancak böyle bir hatanın ortaya çıkması ve şirketin bilgisi haricinde gelişmesi kullanıcıları korkuttu çünkü bu durumun bir hack girişimi mi yoksa sadece hata mı olduğu bilinmiyor.

  Instagram’da bir paylaşımda en çok para kazanan isim belli oldu

  Popüler sosyal medya platformu Instagram’da bir paylaşımıyla en çok para kazanan isim belli oldu. Açıklanan verilere göre platformun en değerli yıldızı ünlü aktör Dwayne “The Rock” Johnson oldu.

  Dwayne Johnson açıklanan verilere göre her bir paylaşımında 1 milyon doların üzerinde para kazanıyor. Jumanji ve Fast & Furious filmleriyle kendini gösteren ünlü aktör şu sıralarda DC Genişletilmiş Evreni’nde Black Man karakterini canlandırmaya hazırlanıyor.

  Sosyal medyayı çok yoğun kullanmamasına rağmen bu liderliği dikkat çeken bir durum oldu. Listenin ikinci sırasında Kylie Jenner yer alırken üçüncü sırada Cristiano Ronaldo, dördüncü sırada ise Kim Kardashian yer aldı.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir