Instagram, ‘Rehberler’ özelliği ile karşımızda

   Instagram, ‘Rehberler’ özelliği ile karşımızda

  İçerik üreticilerinin içeriklerini belli bir alanda tutmasını sağlamak için bir çalışma yürüten sosyal medya devi Instagram, Rehberler özelliğiyle karşımıza çıkıyor.

  Instagram’ın Rehberler özelliği nedir?

  Rehberler bir kullanıcının profilinde ayrı bir sekme anlamına geliyor ve ipuçları, yorumlar ve tavsiyeleri içeren IG yayınlarını ve videolarını tek bir sekmede topluyor. Kılavuzlarda bağlantılı fotoğraflar, galeriler ve videolar, kullanıcının kendi profilinden oluşuyor veya platformdaki içerik üreticilerinden edinilebiliyor. Rehberler’de bir fotoğraf ve videoya tıklamak da kullanıcıları orijinal yayına bağlıyor.

  Rehberler ayrıca hikayelerde ve direkt mesaj bölümünde paylaşılabiliyor. Şirket ayrıca yakın bir zamanda “Araştır” özelliğini de kullanıcılara sunacak ancak henüz net bir detay bulunmuyor.

  Rehberler özelliği şimdilik şirketin özelliği başlatmak için seçtiği sağlıklı yaşam odaklı içerik üreticileri ve şirketlerle sınırlı ancak gelecekte daha geniş bir konu alanıyla birçok kullanıcının kullanabileceği bir alan olmaya açık.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir