Instagram Hikayeler dikey kaydırılabilecek!

Instagram Hikayeler dikey

Instagram Hikayeler dikey kaydırılabilecek!

ABONE OL 

Instagram‘ın en sevilen özellikleri arasında yer alan Hikayeler, yakında dikey kaydırılabilir bir forma kavuşabilir. Ortaya atılan iddialara göre Instagram bu özelliği test ediyor.

Instagram Hikayeler Dikey Oluyor

Matt Navarra tarafından ortaya atılan iddiaya göre şubat ayından itibaren Instagram Hikayeler dikey olarak kaydırılabilecek. Bu özellik ilk olarak Türkiye ve Brezilya‘da uygulanacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Bilindiği gibi Instagram bazı özelliklerini belirli ülkelere öncelikle olarak sunuyor. Ardından güncelleme ile tüm dünyadaki kullanıcılara sunuyor. Daha önce de olduğu gibi bu özellik ilk olarak ülkemizde kullanılacak.

Instagram’dan Çok Önemli Bir Yenilik

Bildiğimiz üzere Instagram profilimizde yüklediğimiz gönderiler yüklenme tarihlerine göre sıralanıyor. Meta şirketinin çatısında bulunan platform yeni bir özellik test etmeye başladı. Mühendis Alessandro Paluzzi tarafından Twitter platformunda paylaşılan gönderide gördüğümüz üzere artık profilimizdeki gönderilerin yerini tarih fark etmeksizin değiştirebileceğiz. Bu da istersek yıllar önce attığımız bir gönderiyi yeni atmışız gibi en üste taşıyabileceğimiz anlamına geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.